ABK, Baltarusijoje, Baltarusija, poilsis Kryme, Krymas, Kryme, Čekija, Lietuva, Vilnius, Radon, Krymas, Jalta, Alušta, Prioziornyj, Žemčiužina, Jurmino,  sanatorijos, gydymas, SPA, sanatorija, kelionės lėktuvu, keliones, kelione lektuvu, lektuvas, autobusu, autobusas, savaitgalio, gydomosios, sanariai, stuburo gidymas, draudimas, atsiliepimai, Truskavecas, Ukraina, sofatravel, Marianske Lazne, Karlovy Varai, Čekija, Karlovy Vary, Egiptas, Tunisas, Turkija, Ispanija, Italija, Graikija, Kroatija, Bulgarija
   
Kel. agentūros pavadinimas:
Slaptažodis:
Prisijungti
ABK TRAVEL, UAB
A.Domaševičiaus g. 5-10
Vilnius, Lietuva, LT - 01400

tel. +370 (5) 240 33 40
mob. +370 (686) 78 685
fax: +370 (5) 275 75 04
Darbo laikas
 09.00-19.00 val.
 10.00-14.00 val.
Klauskite - abk@abk.lt
www.gismeteo.ru
sofatravel
topturas
teztour
novaturas
Rambler's Top100
  Lėktuvo bilietai  Sanatorijos - Gydymas  Poilsis prie jūros  Kelionės lėktuvu
  Kelionės autobusu  Savaitgalio kelionės  Egzotinės kelionės  Mūsų naujienos
Sanatorijos - Gydymas
 
Naudinga informacija apie sanatorinį kurortinį gydymą
  • Dažniausiai užduodami klausimai 
  • Sanatorinio kurortinio gydymo pagrindai
  • Fizinės medicinos ir reabilitacijos specialisto J. Valskio nuomonė apie sanatorinį - kurortinį gydymą 
  • Rekomenduojami gydomieji kurortai pagal susirgimus    
 
Baltarusija
Kai ošia miškas, čiulba paukščiai ir čia pat tyvuliuoja ežeras, lyg užburtiems gamtos magijos, norisi įsiklausyti į tylos ir ramybės garsus.
Mes kviečiame Jus klausytis nepakartojamos muzikos, skleidžiamos gamtos, kuri ramina, priverčia užmiršti viską ir pasijusti lyg rojuje...
 
Čekija
Čekija - tai vidurio Europos valstybė, kurią aplanko vis daugiau turistų iš visų pasaulio šalių, kuri gali pasiūlyti ne tik istorinius paminklus, pažintį su nuostabia sostine Praha, bet ir įvairų gamtovaizdį, suteikiantį puikią galimybę pailsėti kurortuose su mineralinio vandens šaltiniais.
 
Ukraina
Tai šalis, kuri yra kryžkelėje tarp Europos ir Azijos. Ukraina ir jos turtinga istorija bei gamtos grožis traukia turistus pasinerti į kelionę laiku. Nuostabi gamta sudarė puikias sąlygas poilsiui ir gydymui. Todėl kiekvienas turistas gali rasti sau tinkamą kurortą ir sanatoriją.


 
 
Gruzija
Gruzija – tai unikalių garsų, spalvų, judesio, formų ir skonių šalis. Gruzijos kultūra formavosi daugiau nei tūkstantį metų, nuo pat Iberijos ir Kolchidės sukūrimo. Galima vardinti dešimtis priežasčių, kodėl ši šalis įdomi... Snieguoti kalnai, subtropinė žaluma, daugiabalsės vienuolių giesmės kalnų vienuolynuose, pusdykumių peizažas, skanus vynas bei šiltas žmonių bendravimas !
 
Krymas
Jūra, nuostabus kalnuotas kraštovaizdis, neapsakomai malonus ir švelnus klimatas... Visa tai turi nedidelis pusiasalis-Krymas. Ši šalis nepalieka abejingo nei vieno turisto, nes kiekvienas atvykęs gali ne tik pailsėti, bet ir pasigydyti.
 
Azerbaidžanas
Ten kur Kaukazo kalnai, kur krantus skalauja Kaspijos jūra, įsikūrusi Azerbaidžiano valstybė. Gamtos apdovanota valstybė, gali pasigirti ir naftos gausa. Tai ir lėmė netoli Baku esančio kurorto Naftalano įsiskūrimą, kuriame naudojama gydomoji nafta. Tai unikali iškasena, neturinti jokių analogų pasaulyje.
 
Latvija
Tai žaliuojanti šalis su smėlėtais pajūrio paplūdimiais, plačiais miškais ir nepaliesta gamta. Senų istorinių ir kultūrinių tradicijų šalis, kurioje gausu architektūros paminklų ir nuostabių lankytinų objektų. Ramaus kaimo gyvenimo ritmo, šiuolaikinių miestų, neįkyrių, bet svetingų žmonių ir saugios aplinkos šalis...

 
 
Vengrija
Vengrija-nuostabi šalis į kurią norėsite sugrįžti dar ne kartą. Kultūrinio gyvenimo pasisemsite sostinėje Budapešte, kaimo regionuose galėsite pailsėti nuo miesto triukšmo, pasigrožėti nepaliesta gamta ir ežerais. Vengrijoje daug nedidelių jaukių baroko stiliaus miestelių, kuriuose turistai visuomet labai laukiami, o vyno gurmanai galės pasimėgauti išskirtiniu rūšiniu vengrišku vynu .
 
Slovakija
Kalnai ir slėniai, ežerai ir upės, civilizacijos nepaliesti istoriniai miesteliai… Visa tai galime išvysti vidurio Europos valstybėje – Slovakijoje. Slovakijos kultūra formavosi per daugelį amžių. Ši šalis daugybę kartų buvo niokota karingų kaimynų, tačiau daugelis senų tradicijų gyvos ir šiandien. Tuom ir patraukli ši šalis, kas kartą pritraukianti vis daugiau turistų įvairiais metų laikais.

 
Lietuva
Lietuva – žalias lygumų kraštas šiaurės Europoje ant Baltijos jūros kranto, išsaugojusi daug natūralios gamtos kraštovaizdžių, girių, ežerų ir upių bei turinti ypatingą pajūrį – ne tik gražius smėlėtus paplūdimius, bet ir Kuršių neriją -smėlio juostą, atskiriančią Kuršių marias nuo Baltijos jūros.
Baltarussija, Baltarusija, kelionės, keliones, kelionė, kelione, keliauti
Pigiausias parkavimas oro uoste
Kelionių rezervavimo sistema
Aviabilietų paieška ir rezervavimas