ABK, Baltarusijoje, Baltarusija, poilsis Kryme, Krymas, Kryme, Čekija, Lietuva, Vilnius, Radon, Krymas, Jalta, Alušta, Prioziornyj, Žemčiužina, Jurmino,  sanatorijos, gydymas, SPA, sanatorija, kelionės lėktuvu, keliones, kelione lektuvu, lektuvas, autobusu, autobusas, savaitgalio, gydomosios, sanariai, stuburo gidymas, draudimas, atsiliepimai, Truskavecas, Ukraina, sofatravel, Marianske Lazne, Karlovy Varai, Čekija, Karlovy Vary, Egiptas, Tunisas, Turkija, Ispanija, Italija, Graikija, Kroatija, Bulgarija
   
Kel. agentūros pavadinimas:
Slaptažodis:
Prisijungti
ABK TRAVEL, UAB
A.Domaševičiaus g. 5-10
Vilnius, Lietuva, LT - 01400

tel. +370 (5) 240 33 40
mob. +370 (686) 78 685
fax: +370 (5) 275 75 04
Darbo laikas
 09.00-19.00 val.
 10.00-14.00 val.
Klauskite - abk@abk.lt
www.gismeteo.ru
sofatravel
topturas
teztour
novaturas
Rambler's Top100
  Lėktuvo bilietai  Sanatorijos - Gydymas  Poilsis prie jūros  Kelionės lėktuvu
  Kelionės autobusu  Savaitgalio kelionės  Egzotinės kelionės  Mūsų naujienos
Egzotinės kelionės
Marokas ''Aštriai''

Mūsų Marokas – kitoks, nei galite įsivaizduoti žvelgdami į turistines skrajutes. Jis – tikras Šachrazados pasakų atspindys, su dykumos, berberų kaimų ir žilos senovės ornamentais. Lietuvos Magelano Dainiaus Kinderio autorinis „Marokas aštriai“ maršrutas vingiuoja per Maroko istoriją, kalnus, dykumas ir oazių įstabiausias vietas. Iš Marakešo turgaus ir aikščių, per Atlaso kalnų didybę į mistikos kupiną Sacharą ir gaivaus vėjo šiurenamą Atlanto pakrantę.
Marokas vasarai

 
Marokas vasarą gali būti karšta vieta – o mūsų vasaros maršrutas – specialiai skirtas išvengti didelių karščių ir mėgautis tik gaivia šiluma. Maršrutas vingiuoja per aukštus Atlaso kalnus, berberų gyvenvietes, didingus miestus ir gražiausiomis Atlanto vandenyno pakrantės vietomis – Essaouira ir Legzira. Įspūdinga berberų kultūra, dramatiški kalnų vaizdai žygiuojant Atlaso takeliais, turiningas poilsis ir mėtų arbata kasdien!
Indonezija

 
Indonezija – didžiausias pasaulyje archipelagas, savo glėbyje skaičiuojantis virš 17 tūkstančių salų. Salas puošia aktyvūs ir miegantys vulkanai, balto ir juodo smėlio paplūdimiai, musulmoniška kultūra su įvairiausiomis gentimis ir tautomis, gyvenančiomis kalnuose, džiunglėse ir gyvenimu verdančiuose miestuose. Prieš jūsų akis – viena įdomiausių Pietryčių Azijos šalių, galinčių pasiūlyti viską, ko geidžia išrankiausio keliautojo širdis. Indonezija!
Vietnamas

 
Ta i viena įdomiausių Pietryčių Azijos šalių, su turtinga virtuve, besikeičiančiu kraštovaizdžiu, dramatiškais vaizdais, žmonių šypsenomis ir įspūdinga, nors ir kraupia šiuolaikine istorija. Vietnamas tiks kiekvienam – ir žinių ištroškusiam ir pasilepinti pliažuose norinčiam. Halongo įlanka, Mekongo delta ir dar daugiau laukia jūsų kelionėse po Vietnamą!
Baltarussija, Baltarusija, kelionės, keliones, kelionė, kelione, keliauti
Pigiausias parkavimas oro uoste
Kelionių rezervavimo sistema
Aviabilietų paieška ir rezervavimas